Lekce jógy

jednorázově tzn. nejste v kurzu 220, -Kč

Kurz měsíčně

200,-/pondělí (lekce je delší) ,180,-/čtvrtek x počet dní v měsíci daném kurzu/ vždy se platí dopředu s možností náhrady kdykoli v roce v jiném dni, kurzovné je nevratné, lze za sebe najít náhradu, platí se celá částka předem

Kurz Ashtanga jógy od 4.4. do 27.6. - 13 lekcí/2500,-

Individuální lekce jógy na míru, včetně relaxace nebo meditace 75´ 1000,-

Aromaterapeutická masáž -Rekondiční masáž celého těla

zahrnuje reflexní terapii, uvolňovací techniky měkké, rehabilitace lymfy a meridánů, masáž je rovněž velmi uvolňující pro kloubní aparát a svaly, po sportu, porodu aj. 90 ´ 1200,-

Terapie duše

Vycházím z principu svého vzdělání a dalších kurzů v rámci bývalého zaměstnání a nalezení nových technik. Také z mé vysoké citlivosti a vnímání světa i nehmotného.

Terapie probíhá celostně tzn. principem je práce s tělem , duší, rodinnými vazbami a bloky, práce s čakrami , občas aromaterapií a práce s dechem.

Terapie je velmi individuální, protože esence bytosti je jedinečná, pokaždé pracuji jinak avšak dohromady tvoříme společně Vaši lepší a harmoničtější cestu životem.

Někdy se dostaneme do minulosti - regrese, někdy řešíme neplodnost, někdy problémy s dětmi-noční běsy,panické ataky ,…, psychospirituální krizi, poruchy příjmu potravy, ztracení osobnosti, ale i bolesti fyzické, kde ani lékaři nepomáhají, pracuji i se zvířaty i s dětmi.

Pomáhám ve věcech, kterými jsem si sama prošla a sama se vzdělala, pokud si s něčím nebudu vědět rady, přepošlu Vás ráda k jiným kolegům.

Cena terapie je 1000,- Kč první hodina a čtvrt/ 200,- každá půl hodina započatá

  • Jsem velkým zastáncem holotropního dýchání, kterým jsem prošla několikrát i jako terapeut a ráda Vás přepošlu na mou terapeutku, které je velmi profesionální.

Harmonizace zvukem pro jednotlivce, nebo skupiny

Léčivá harmonizace křišťálovými mísami, šamanským bubnem, nebo chřestidlem, koshi zvonečky, jogínské mantry.

Pořádám pravidelně setkání. Stačí sledovat web.

Objednat si však můžete individuální harmonizaci nebo pro skupinu.

Individuální cena je 1200,- / hodina

Skupina podle počtu osob po domluvě v rozmezí od 250,- 450,-/ osoba

Rituály na míru, ženské kruhy a skupinové terapie dle domluvy

Čištění prostor nejen od přisedlíků- této technice se věnuji spoustu let pro informace pošlete mail- osob, energetické léčení od 2000,-/prostor, 1500,-/osoba

Aromaterapie www.selafee.cz a další služby zde.