Masáže jsou velmi vhodné pro všechny, kteří se chtějí zbavit napětí, nemohou se plně věnovat aktivnímu sportu, cítí nepříjemný tlak v těle, snaží se o miminko a ono nepřichází, masáž je vhodná zcela pro všechny, kteří chtějí.

Používám čistě přírodní oleje na rostlinné bázi, s výběrem bylinek ( i z vlastní zahrádky)a éterických olejů 100% přírodních a certifikovaných, žádnou chemii do těla u mne nedostanete :)

  • Gua Sha ( kvaša )pomocí tzv. Guashátek pomůcek- masáží obličeje ,se zbavíte přebytečných tekutin z tkání (oteklých víček), zlepšíte prokrvení pokožky, pleť zůstane napnutá a pružná. Navíc redukuje vrásky, obnovuje kontury obličeje a zbavuje toxických látek.

Má rovněž pozitivní vliv na psychiku a zásadně snižuje napětí v obličeji. Viditelných výsledků dosáhnete už za 10-12 dní. Doba trvání cca 30-40 minut 350,– 450,-

  • Dvou hodinová masáž 1100 ,- Kč ( nohy, ruce, záda, krk, hlava, obličej, hrudník, celková masáž , celého těla ) s olejem přímo pro vás po předešlém povídání. (nemusí být, mám i zcela neutrální esence)
  • Hodinová masáž- proti bolesti ,individuální, uvolnění svalů, povolení bolesti kloubů,práce s energií 750 ,- Kč
  • Masáž obličeje,šíje,hlavy 30 minut 350 ,- Kč , aromaterapie na vaší míru, antivrásková masáž, zpomalující proces stárnutí.

Masáž může být i zcela nevonná, pokud někdo trpíte na bolesti hlavy a na ,,pachy,, a vůně,tak Vás nechám unést do krajiny odpočinku nevonným olejem.

Přestože jsem prošla kurzy masáží a pomohla od bolesti i navrátila stav pokožky do pružného stavu a také zrelaxovala mysl, mé techniky jsou čistě relaxační.

Ceny jsou doporučené, vždy individuálně.