Více k dalším službám, uvedeno zde : www.baranyja.eu

Celý život kroužím okolo vůní, energií, péče o těla a ducha a tak jsem po letech v sociálních službách, práce s dětmi, lidmi, se závislými na různých vnějších vjemů opustila instituty a vrhla se do vlastního světa.

Světa masáží

Světa jógy

Světa vůní

Světa energií

Světa, kde se eliminuje napětí, stres, strach, nemoce…

Mým domovem je příroda, les, chaloupka v něm, potok, tři kočky( někdy sedm..), má rodina, klid a učení se k navrácení se k sobě, do nitra.

Bude mi ctí s Vámi projít cestu k poznání sebe, v mužském i ženském aspektu.

O mně a józe

Neustálá praxe, neustálé studium a touha po lepším životě pro sebe i ostatní je mým pilířem jógy, je to cesta, díky které jsem si uvědomila své tělo, svou podstatu mysli, své nároky. Nejbližším stylem je mi přes 20 let stará Aštanga a Jivamukti jóga, oba směry zdokonaluji praxí samotnou tak pod vedením učitelů.

Vzdělání se v oboru neberu skokově dle kurzů ale především celoživotně a komplexně. Jestliže jsem absolvovala kurz Hatha Yoga,neznamená to nutně,že jsem lektorem Hatha Yoga, velice si vážím sebevzdělání a nespím na vavřínech :)

Jedním z mých učitelů je učitelkou, přítelem v józe a mentorkou jógy je Eva Berkana, se kterou jsem absolvovala roční kurz terapeutické jógy a jógy pro děti.

Jsme stále ve spojení a mé další vzdělávání v józe pokračuje částečně pod vedením Evy.

Evy si vážím ,jelikož její jógová cesta je opravdu ze srdce a je pro mne jogínka od hlavy po paty, tělem i duší.

Obrovským přínosem pro vzdělání jsou mi víkendové kurzy jógy Evy Svobodové Kizekové(www.jogasevou.cz), při kterém jsem měla možnost nahlédnout i do reflexní terapie ajurvédských masáží.

Evu vnímám nejen jako učitelku, ale jako kamarádku a v kontaktu jsme i v běžném životě.

Inspirací na mé cestě je Srí Sv. Gitanánda, díky kterému se sebevzdělávám denně řadu let a je mi neustále obrovským darem, dále je to pan Eduard Tomáš a Míla Tomášová a také Srí Chinmoy, jejichž slova a meditace aplikuji denně. Jsem absolventkou mnoha jógových seminářů a cest do zemí, kdy jsem měla možnost okusit pravou podstatu jógového života, jakou byl např. Nepál.

Intenzivně jóguji a věnuji se józe od roku 2014

A hlavně! Mne to baví! :) Mám za sebou kurz Hatha a Vinyasa jógy a také mne čeká kurz jógy vědomí neboli Kundalíni jóga.

Na mé cestě se neustále vzdělávám. Jóga není jen o asánách,neboli o tělesnu, není jen o dechu čili pranajámatických cvičení, je to komplexní dar duchovních učitelů a já s největší pokorou a úctou ráda předávám znalosti,kterými jsem byla obohacena.

Mým každodenním chlebem v józe je cesta Patanjalího a jógasuter,které mi ucelují životní pouť.

Pokud Vám to přece jen nedá a chcete vědět, co jsem studovala či který kurz mám hotov tak prosím :

K citlivosti pro komunikaci a neodsuzování jakéhokoliv problému tělesné roviny či duševní mi částečně pomohlo studium Sociálních věd a psychologie v Ostravě, z kurzů po studiích jsem absolvovala např. Psychosomatické potíže a úzkosti,problematika drogově závislých, poruchy příjmu potravy aj. Pokud by Vás zajímala terapie tímto směrem,lze se domluvit.

Asthanga yoga - Dimitris Dibelo

Terapeutická jóga,Bihárska škola -Eva Berkana

Jivamukti yoga for master class - Jules Febre

Aromaterapie - Zázraky duše

Ayurvédská masáž a techniky - škola Ayurvédy Dr.Mazala, Krkonoše

Meditace a fasciální yoga,rituály,Spinal Yoga - Dambar Pan, Nepál 1 měsíc intenzivně

Léčení Reiki - aktuálně v učení