Navštivte můj nádherný E shop s aromaterapií zde : www.selafee.cz

Jmenuji se Barbora

Přála bych si, abyste u mne nalezli to , co vyzařuje mé srdce a co s láskou předávám dál.

Intenzivně jóguji a věnuji se józe od roku 2014

Celý život kroužím okolo vůní, energií, péče o těla a ducha a tak jsem po letech v sociálních službách, práce s dětmi, lidmi, se závislými na různých vnějších vjemů opustila instituty a vrhla se do vlastního světa.

Světa masáží

Světa jógy

Světa vůní

Světa energií

Světa, kde se eliminuje napětí, stres, strach, nemoce…

Mým domovem je příroda, les, chaloupka v něm, potok, tři kočky( někdy sedm..), má rodina, klid a učení se k navrácení se k sobě, do nitra.

Bude mi ctí s Vámi projít cestu k poznání sebe, v mužském i ženském aspektu.

O mně a józe

Neustálá praxe, studium a touha po lepším životě pro sebe i ostatní je mým pilířem jógy, je to cesta, díky které jsem si uvědomila své tělo, svou podstatu mysli, své nároky.

Momentálně se věnuji spíše prapůvodní józe, rekondiční józe, meditaci v pohybu a naslouchání svého těla, odráží se to i v hloubce lekcí, oba směry zdokonaluji praxí samotnou tak pod vedením učitelů.

Vzdělání se v oboru neberu skokově dle kurzů ale především celoživotně a komplexně. Jestliže jsem absolvovala kurz Hatha Yoga,neznamená to nutně,že jsem lektorem Hatha Yoga, velice si vážím sebevzdělání a nespím na vavřínech :)

Inspirací na mé cestě je Srí Sv. Gitanánda, díky kterému se sebevzdělávám denně řadu let a je mi neustále obrovským darem, dále je to pan Srí Chinmoy. Dále Yogananda, Védy, Upanišady, pan Eduard Tomáš….

Jsem absolventkou mnoha jógových seminářů a cest do zemí, kdy jsem měla možnost okusit pravou podstatu jógového života, jakou byl např. Nepál.

A hlavně! Mne to baví! :)

Na mé cestě se neustále vzdělávám. Jóga není jen o asánách, nebo-li o tělesnu, není jen o dechu čili pranajámatických cvičení, je to komplexní dar duchovních učitelů a já s největší pokorou a úctou ráda předávám znalosti, kterými jsem byla obohacena.

Mým každodenním chlebem v józe je cesta Patanjalího a jógasuter, které mi ucelují životní pouť.

Pokud Vám to přece jen nedá a chcete vědět, co jsem studovala či který kurz mám hotov tak prosím :

Asthanga yoga - Dimitris Dibelo, nadále v učení, vycházím z tradice Sri Pattabhi Joise a B.K.S Iyengara

Terapeutická jóga,Bihárska škola, Kriya jóga v aktuálním vzdělávání se -Eva Berkana- Eva je mým mentorem na dále a stále se vzdělávám částečně pod jejím vedením, jejíž cesty a učení si moudře vážím

Jivamukti yoga for master class - Jules Febre

Aromaterapie - Zázraky duše

Ayurvédská masáž a techniky - škola Ayurvédy Dr.Mazala, Krkonoše

Meditace a fasciální yoga,rituály,Spinal Yoga - Dambar Pan, Nepál 1 měsíc intenzivně

K citlivosti pro komunikaci a neodsuzování jakéhokoliv problému tělesné roviny či duševní mi částečně pomohlo studium Sociálních věd a psychologie v Ostravě, z kurzů po studiích jsem absolvovala např. Psychosomatické potíže a úzkosti,problematika drogově závislých, poruchy příjmu potravy aj.