Pár milých slov ,spokojených klientů jógy a masáží…

,,Jóga s Bárou je rozhodne jedna z najzmysluplnějších vecí,ktoré vykonávám pre svoje telo a ducha! Barča vždy vykúzlí dokonalú rovnováhu medzi cvičením a relaxaciou, takže po treningu mám telo unavené a mysel oddýchnutú. Bolesti ktoré ma trápili miznú a telo cítí aj svaly o ktorých ani nevedelo. Okrem toho je Barča úžasná lektorka s obrovyským srdcom čo je poznať na prístupe a doslova ním zlepší deň. Ďakujem! A chalani! S Barčou sa nebude cítit ako srágory, to Vám garantujem!,, Palo Š.

,,Jóga s Barunkou je jednoduše skvělá. Bára je citlivá, vysoce profesionální, na pochopení všech asán má člověk dost času. Její hlas je uklidňující, oduševnělý, konejšivý, má v sobě něco magického…taková jóga jakou vede není jen sestavou fyzického cvičení, člověk dochází s pocitem přidané hodnoty, dotkl se duchovních sfér.,, J.J.

,,Byal jsem uvítána v místnosti, která voněla, zapálené svíčky a příjemná atmosféra, při masáži se o mne starala tak,aby mi nebylo teplo,což je pro masáž velmi důležité. Citlivá ,relaxační hudba, doprovodila a umocnila atmosféru ještě více.Masáž byla opravdu poctivá, voňavá, odcházela jsem jako nový člověk, tak krásně strávenou hodinu doporučuji vřele všem.,, K.J.

Na jógu s Bárou jsem narazila čistě náhodou prostřednictvím sociálních sítí, skrze společné známé a mohu upřímně říct, že je to jedna z nejlepších náhod, jakou jsem si mohla přát. Již dříve jsem navštěvovala cvičební skupiny se zaměřením na zumbu, aerobik, pilates, ale nikdy jsem u ničeho nevydržela delší čas. Potýkala jsem se také s bolestí zad a zkrácenými svaly, spousta lidi mi doporučovala jógové cvičení, a proto když jsem viděla oznámení, že Bára začíná s lekcemi jógy ve Frenštátě, neváhala jsem a přihlásila se. Hned od počátku jsem byla velmi nadšená. Oceňovala jsem způsob vedení lekcí a neuvěřitelně přátelskou a příjemnou atmosféru ve skupině, kterou jsem ještě nikdy nikde nezažila. Nevím, jak bych tuto atmosféru blíže specifikovala, ale i přes to, že jsem v počátcích nikoho neznala, cítila jsem pocit sounáležitosti a otevřenosti, který mě nabíjel neskutečně pozitivní energií. Určitě je toto klima dáno i lektorem, který jógu vede a musím říct, že v tomhle je Bára naprosto skvělá. Vždy z lekcí odcházím s úsměvem a dobrým pocitem. Pokud tedy uvažujete o józe s Bárou, já za sebe lekce můžu jen a jen doporučit. Nejenže se krásně protáhnete a procvičíte, ale poznáte své tělo, naučíte se jej vnímat, naučíte se pracovat s dechem, relaxovat a v neposlední řadě poznáte velmi příjemný kolektiv. Mně dala jóga s Bárou opravdu hodně a jsem neskutečně ráda, že společně cvičíme již třetím rokem 😊.

Informace ,, o mně,, dole na stránce

Jak se objednat?

emailem na Bara.Nyja@seznam.cz
nebo telefonicky na 608 350 759, klidně i smskou

Kde mě najdete?

Studio je na adrese:

Havlíčkova 31,
744 01 Frenštát pod Radhoštěm,
Česká Republika
Č.u.:1123432000/2700

IČO: 07388781

O mně a mně

Celý život kroužím okolo vůní, energií, péče o těla a ducha a tak jsem po letech v sociálních službách, práce s dětmi, lidmi, se závislými na různých vnějších vjemů opustila instituty a vrhla se do vlastního světa.

Světa masáží

Světa jógy

Světa vůní

Světa energií

Světa, kde se eliminuje napětí, stres, strach, nemoce…

Mým domovem je příroda, les, chaloupka v něm, potok, dvě kočky, můj muž, má rodina, klid a učení se k navrácení se k sobě, do nitra.

Bude mi ctí s Vámi projít cestu k poznání sebe, v mužském i ženském aspektu.

O mně a józe

Neustálá praxe, neustálé studium a touha po lepším životě pro sebe i ostatní je mým pilířem jógy, je to cesta, díky které jsem si uvědomila své tělo, svou podstatu mysli, své nároky. Nejbližším stylem je mi přes 20 let stará Aštanga a Jivamukti jóga, oba směry zdokonaluji praxí samotnou tak pod vedením učitelů.

Mou učitelkou, přítelem v józe a mentorkou jógy je Eva Berkana, se kterou jsem absolvovala roční kurz terapeutické jógy a jógy pro děti. Jsme stále ve spojení a mé další vzdělávání v józe pokračuje pod vedením Evy.

Obrovským přínosem pro vzdělání jsou mi víkendové kurzy jógy Evy Svobodové Kizekové(www.jogasevou.cz), při kterém jsem měla možnost nahlédnout i do reflexní terapie ajurvédských masáží.

Evu vnímám nejen jako učitelku, ale jako kamarádku a v kontaktu jsme i v běžném životě.

Inspirací na mé cestě je Srí Sv. Gitanánda, díky kterému se sebevzdělávám denně řadu let a je mi neustále obrovským darem, dále je to pan Eduard Tomáš a také Srí Chinmoy, jejichž slova a meditace aplikuji denně. Jsem absolventkou mnoha jógových seminářů a cest do zemí, kdy jsem měla možnost okusit pravou podstatu jógového života, jakou byl např. Nepál.

Intenzivně jóguji přes pět let. (začala jsem v roce 2014)

A hlavně! Mne to baví! :) Mám za sebou kurz Hatha a Vinyasa jógy a také mne čeká kurz jógy vědomí neboli Kundalíni jóga.

Na mé cestě se neustále vzdělávám. Jóga není jen o asánách,neboli o tělesnu, není jen o dechu čili pranajámatických cvičení, je to komplexní dar duchovních učitelů a já s největší pokorou a úctou ráda předávám znalosti,kterými jsem byla obohacena.

Mým každodenním chlebem v józe je cesta Patanjalího a jógasuter,které mi ucelují životní pouť.

Kurzy a vzdělání:

Moje kamarádka řekla velmi moudrou větu, vždyť Patanjali taky neměl titul a učil jógu, Ježíš, Buddha….ale na to se dnes moc nehraje, každý chce vidět výpis kurzů, hodin, nejlépe v Indii či na Bali.

Vyučuji klasickou jógu, která dává zabrat nejen tělu ,ale i mysli. Asthanga, Hatha, Meditace, Pranajáma, Bhakti, Karma, Chakras….

Komplexně.

Mým největším kurzem je každodenní praxe, studium a učení ostatních.

Pokud Vám to přece jen nedá a chcete vědět, co jsem studovala či který kurz mám hotov tak prosím :

K citlivosti pro komunikaci a neodsuzování jakéhokoliv problému tělesné roviny či duševní mi částečně pomohlo studium Sociálních věd a psychologie v Ostravě, z kurzů po studiích jsem absolvovala např. Psychosomatické potíže a úzkosti,problematika drogově závislých, poruchy příjmu potravy aj. Pokud by Vás zajímala terapie tímto směrem,lze se domluvit.

Asthanga yoga - Dimitris Dibelo a Sr. K. Pattabhi Jois

Terapeutická jóga,Bihárska škola -Eva Berkana

Jivamukti yoga for master class - Jules Febre

Aromaterapie - Zázraky duše

Ayurvédská masáž a techniky - škola Ayurvédy Dr.Mazala, Krkonoše

Meditace a fasciální yoga,rituály,spina yoga - Dambar Pan, Nepál intenzivní měsíc