Pár milých slov ,spokojených klientů jógy a masáží…

,,Jóga s Bárou je rozhodne jedna z najzmysluplnějších vecí,ktoré vykonávám pre svoje telo a ducha! Barča vždy vykúzlí dokonalú rovnováhu medzi cvičením a relaxaciou, takže po treningu mám telo unavené a mysel oddýchnutú. Bolesti ktoré ma trápili miznú a telo cítí aj svaly o ktorých ani nevedelo. Okrem toho je Barča úžasná lektorka s obrovyským srdcom čo je poznať na prístupe a doslova ním zlepší deň. Ďakujem! A chalani! S Barčou sa nebude cítit ako srágory, to Vám garantujem!,, Palo Š.

,,Jóga s Barunkou je jednoduše skvělá. Bára je citlivá, vysoce profesionální, na pochopení všech asán má člověk dost času. Její hlas je uklidňující, oduševnělý, konejšivý, má v sobě něco magického…taková jóga jakou vede není jen sestavou fyzického cvičení, člověk dochází s pocitem přidané hodnoty, dotkl se duchovních sfér.,, J.J.

,,Byal jsem uvítána v místnosti, která voněla, zapálené svíčky a příjemná atmosféra, při masáži se o mne starala tak,aby mi nebylo teplo,což je pro masáž velmi důležité. Citlivá ,relaxační hudba, doprovodila a umocnila atmosféru ještě více.Masáž byla opravdu poctivá, voňavá, odcházela jsem jako nový člověk, tak krásně strávenou hodinu doporučuji vřele všem.,, K.J.

Na jógu s Bárou jsem narazila čistě náhodou prostřednictvím sociálních sítí, skrze společné známé a mohu upřímně říct, že je to jedna z nejlepších náhod, jakou jsem si mohla přát. Již dříve jsem navštěvovala cvičební skupiny se zaměřením na zumbu, aerobik, pilates, ale nikdy jsem u ničeho nevydržela delší čas. Potýkala jsem se také s bolestí zad a zkrácenými svaly, spousta lidi mi doporučovala jógové cvičení, a proto když jsem viděla oznámení, že Bára začíná s lekcemi jógy ve Frenštátě, neváhala jsem a přihlásila se. Hned od počátku jsem byla velmi nadšená. Oceňovala jsem způsob vedení lekcí a neuvěřitelně přátelskou a příjemnou atmosféru ve skupině, kterou jsem ještě nikdy nikde nezažila. Nevím, jak bych tuto atmosféru blíže specifikovala, ale i přes to, že jsem v počátcích nikoho neznala, cítila jsem pocit sounáležitosti a otevřenosti, který mě nabíjel neskutečně pozitivní energií. Určitě je toto klima dáno i lektorem, který jógu vede a musím říct, že v tomhle je Bára naprosto skvělá. Vždy z lekcí odcházím s úsměvem a dobrým pocitem. Pokud tedy uvažujete o józe s Bárou, já za sebe lekce můžu jen a jen doporučit. Nejenže se krásně protáhnete a procvičíte, ale poznáte své tělo, naučíte se jej vnímat, naučíte se pracovat s dechem, relaxovat a v neposlední řadě poznáte velmi příjemný kolektiv. Mně dala jóga s Bárou opravdu hodně a jsem neskutečně ráda, že společně cvičíme již třetím rokem 😊.

Jak se objednat?

emailem na barbora.gardelkova@seznam.cz
nebo telefonicky na 608 350 759, klidně i smskou

Kde mě najdete?

Studio je na adrese:

Kyčera Od, Frenštát pod Radhoštěm, Studio jógy, 2 patro ochoz, naproti obuvi, bílé dveře.

IČO: 07388781