Informace ,, o mně,, dole na stránce

Jak se objednat?

emailem na Bara.Nyja@seznam.cz
nebo telefonicky na 608 350 759, klidně i smskou

Kde mě najdete?

Studio je na adrese:

Havlíčkova 31,
744 01 Frenštát pod Radhoštěm,
Česká Republika
IČO: 07388781

Č.u.:1123432000/2700

O mně a mně

Celý život kroužím okolo vůní, energií, péče o těla a ducha a tak jsem po letech v sociálních službách, práce s dětmi, lidmi, se závislými na různých vnějších vjemů opustila instituty a vrhla se do vlastního světa.

Světa masáží

Světa jógy

Světa vůní

Světa energií

Světa, kde se eliminuje napětí, stres, strach, nemoce…

Mým domovem je příroda, les, chaloupka v něm, potok, dvě kočky, můj muž, má rodina, klid a učení se k navrácení se k sobě, do nitra.

Bude mi ctí s Vámi projít cestu k poznání sebe, v mužském i ženském aspektu.

O mně a józe

Neustálá praxe, neustálé studium a touha po lepším životě pro sebe i ostatní je mým pilířem jógy, je to cesta, díky které jsem si uvědomila své tělo, svou podstatu mysli, své nároky. Nejbližším stylem je mi přes 20 let stará Aštanga a Jivamukti jóga, oba směry zdokonaluji praxí samotnou tak pod vedením učitelů.

Mou učitelkou, přítelem v józe a mentorkou jógy je Eva Berkana, se kterou jsem absolvovala roční kurz terapeutické jógy a jógy pro děti. Jsme stále ve spojení a mé další vzdělávání v józe pokračuje pod vedením Evy v kurzu Bihárské školy jógy. Její příkladnost v žití jógy je mi velice blízká, ona sama však za mou práci a postupy nezodpovídá a nemá odpovědnost. Díky kurzům, které u ní absolvuji, jsem však schopná předat jógu smysluplně, užitečně a komplexně, protože, jak vnímám, obě cítíme a vnímáme jógový život podobně.

Inspirací na mé cestě je Srí Sv. Gitanánda, díky kterému se sebevzdělávám denně řadu let a je mi neustále obrovským darem, dále je to pan Eduard Tomáš a také Srí Chinmoy, jejichž slova a meditace aplikuji denně. Jsem absolventkou mnoha jógových seminářů a cest do zemí, kdy jsem měla možnost okusit pravou podstatu jógového života, jakou byl např. Nepál. Obrovským přínosem pro vzdělání jsou mi víkendové kurzy jógy Evy Svobodové Kizekové(www.jogasevou.cz), při kterém jsem měla možnost nahlédnout i do reflexní terapie ajurvédských masáží.

Intenzivně jóguji přes pět let.

A hlavně! Mne to baví! :) Mám za sebou kurz Hatha a Vinyasa jógy a také mne čeká kurz jógy vědomí neboli Kundalíni jóga.

Na mé cestě se neustále vzdělávám. Jóga není jen o asánách,neboli o tělesnu, není jen o dechu čili pranajámatických cvičení, je to komplexní dar duchovních učitelů a já s největší pokorou a úctou ráda předávám znalosti,kterými jsem byla obohacena.

Mým každodenním chlebem v józe je cesta Patanjalího a jógasuter,které mi ucelují životní pouť.

Kurzy a vzdělání:

Moje kamarádka řekla velmi moudrou větu, vždyť Patanjali taky neměl titul a učil jógu, Ježíš, Buddha….ale na to se dnes moc nehraje, každý chce vidět výpis kurzů, hodin, nejlépe v Indii či na Bali.

Vyučuji klasickou jógu, která dává zabrat nejen tělu ,ale i mysli. Asthanga, Hatha, Meditace, Pranajáma, Bhakti, Karma, Chakras….

Komplexně.

Mým největším kurzem je každodenní praxe, studium a učení ostatních.

Pokud Vám to přece jen nedá a chcete vědět, co jsem studovala či který kurz mám hotov tak prosím :

Asthanga yoga - Dimitris Dibelo a Sr. K. Pattabhi Jois

Hatha yoga,Terapeutická jóga,Bihárska škola -Eva Berkana

Jivamukti yoga for master class - Jules Febre

Aromaterapie - Zázraky duše

Ayurvédská masáž a techniky - škola Ayurvédy Dr.Mazala, Krkonoše

Meditace a fasciální yoga - Dambar Pan, Nepál