Jak se objednat?

emailem na bara.misko@seznam.cz
nebo telefonicky na 608 350 759, klidně i smskou

Kde mě najdete?

Studio je na adrese:

Havlíčkova 31,
744 01 Frenštát pod Radhoštěm,
Česká Republika
IČO: 07388781

Další informace o mě najdete také na www.baramisko.cz

O mně a józe

Neustálá praxe, neustálé studium a touha po lepším životě pro sebe i ostatní je mým pilířem jógy, je to cesta, díky které jsem si uvědomila své tělo, svou podstatu mysli, své nároky. Nejbližším stylem je mi přes 20 let stará Aštanga a Jivamukti jóga, oba směry zdokonaluji praxí samotnou tak pod vedením učitelů.

Mou učitelkou, přítelem v józe a mentorkou jógy je Eva Berkana, se kterou jsem absolvovala roční kurz terapeutické jógy a jógy pro děti. Jsme stále ve spojení a mé další vzdělávání v józe pokračuje pod vedením Evy v kurzu Bihárské školy jógy. Její příkladnost v žití jógy je mi velice blízká, ona sama však za mou práci a postupy nezodpovídá a nemá odpovědnost. Díky kurzům, které u ní absolvuji, jsem však schopná předat jógu smysluplně, užitečně a komplexně, protože, jak vnímám, obě cítíme a vnímáme jógový život podobně.

Inspirací na mé cestě je Srí Sv. Gitanánda, díky kterému se sebevzdělávám denně řadu let a je mi neustále obrovským darem, dále je to pan Eduard Tomáš a také Srí Chinmoy, jejichž slova a meditace aplikuji denně. Jsem absolventkou mnoha jógových seminářů a cest do zemí, kdy jsem měla možnost okusit pravou podstatu jógového života, jakou byl např. Nepál. Obrovským přínosem pro vzdělání jsou mi víkendové kurzy jógy Evy Svobodové Kizekové(jogasevou.cz), při kterém jsem měla možnost nahlédnout i do reflexní terapie ajurvédských masáží. Intenzivně jóguji přes pět let.

A hlavně! Mne to baví! :)

V brzké době mne čeká dokončení Bihárské školy jógy. Mám za sebou kurz Hatha a Vinyasa jógy a také mne čeká kurz jógy vědomí neboli Kundalíni jóga.

Na mé cestě se neustále vzdělávám. Jóga není jen o asánách,neboli o tělesnu, není jen o dechu čili pranajámatických cvičení, je to komplexní dar duchovních učitelů a já s největší pokorou a úctou ráda předávám znalosti,kterými jsem byla obohacena.

Mým každodenním chlebem v józe je cesta Patanjalího a jógasuter,které mi ucelují životní pouť.